Chata Irma

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata Irma leží na jižním svahu obce Bublava v Krušných horách a to v její klidné části, v těsné blízkosti rybníků a lesů. 200m od SKI Bublava a 150m od soukromého lyžařského vleku nad chatou Irma a Eva. A na něj navazující Krušnohorská magistrála vedoucí na Přebuz, Rolavu atd. 400m jezdecká stáj s koňmi.
Vybavení a služby
Chata Irma je samostatný objekt s vlastní zahradou, grilem, plotem a zahradním domkem. Chata má větší plně vybavenou kuchyň, obývák a celopatrovou l ložnici. Objekt byl v roce 2014 nově postaven a zkolaudován. Chata je plně vybavena vším, co je třeba k příjemnému pobytu - od elektrospotřeb. v kuchyni až po ložní prádlo, ručníky, čistící prostředky a toaletní prostředky, včetně koření atd. Každý kdo se zde ve svém termínu ubytuje,je zde ubytován SÁM a má chatu jen pro svou potřebu!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Každý z účastníků rekreace si zde přijde na své. V obci je několik hracích ploch pro vyžití mládeže, od tenisových kurtů po fotbalové hřiště, v létě je to turistika přírodou Krušných hor Karlovarského kraje, jízdou na koni včetně školy jezdectví. A jízdou na horském kole. Možnost koupání v místních rybnících, nebo přírodních nádrží v obci Tatrovice a příhraničním městě Klingenthal, kde probíhají každoročně mezinárodní skoky na lyžích. Možnost návštěvy lázeňských měst Karlovy Vary, Cheb, Františkových Lázní a Mariánských Lázní. Za zmínku stojí i několik historických hradů, zámků a klášterů v okruhu 50km. Pro děti bude určitě zajímavá návštěva zábavného parku Plohn ve vzdálenosti 40km od chaty Eva a Irma na německé straně. Hraniční přechod se SRN 500m-město Klingenthal.
Chata sousedí v těsné blízkosti s naší chatou Eva, takže jsou spolu vhodné pro malý i větší počet ubytovaných hostů pod samostatným jednotlivým uzavřením, kde každý host má své soukromí.