Poloha a dosažitelnost

Chata Irma leží na jižním svahu obce Bublava v Krušných horách a to v její klidné části, v těsné blízkosti rybníků a lesů. 200m od SKI Bublava a 150m od soukromého lyžařského vleku nad chatou Irma a Eva. A na něj navazující Krušnohorská magistrála vedoucí na Přebuz, Rolavu atd. 400m jezdecká stáj s koňmi.

  Vybavení a služby

Chata Irma je samostatný objekt s vlastní zahradou, grilem, plotem a zahradním domkem. Chata má větší plně vybavenou kuchyň, obývák a celopatrovou l ložnici. Objekt byl v roce 2014 nově postaven a zkolaudován. Chata je plně vybavena vším, co je třeba k příjemnému pobytu - od elektrospotřeb. v kuchyni až po ložní prádlo, ručníky, čistící prostředky a toaletní prostředky, včetně koření atd.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Každý z účastníků rekreace si zde přijde na své. V obci je několik hracích ploch pro vyžití mládeže, od tenisových kurtů po fotbalové hřiště, v létě je to turistika přírodou Krušných hor Karlovarského kraje, jízdou na koni včetně školy jezdectví. A jízdou na horském kole. Možnost koupání v místních rybnících, nebo přírodních nádrží v obci Tatrovice a příhraničním městě Klingenthal, kde probíhají každoročně mezinárodní skoky na lyžích. Možnost návštěvy lázeňských měst Karlovy Vary, Cheb, Františkových Lázní a Mariánských Lázní. Za zmínku stojí i několik historických hradů, zámků a klášterů v okruhu 50km. Pro děti bude určitě zajímavá návštěva zábavného parku Plohn ve vzdálenosti 40km od chaty Eva a Irma na německé straně.Hraniční přechod se SRN 500m-město Klingenthal.


Chata sousedí v těsné blízkosti s naší chatou Eva, takže jsou spolu vhodné pro malý i větší počet ubytovaných hostů pod samostatným jednotlivým uzavřením, kde každý host má své soukromí.

Zpět


TOPlist
  Chata Irma Bublava
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Irma
Ceník ubytování a stravování